O sklepie

image

Nasza firma to przedsiębiorstwo którego celem nadrzędnym jest zadowolenie Klienta. Firma bazuje na zespole doświadczonych pracowników i ekspertów.


Nasz wewnętrzny kodeks wartości:


Innowacyjność - wiemy, że innowacyjność to siła tworzenia coraz lepszych produktów i rozwiązań.


Zaufanie i partnerskie podejście - tylko dzięki wzajemnemu zrozumieniu można budować długotrwałe, dobre kontakty biznesowe z wzajemną korzyścią dla obu stron. Szczególnie preferujemy otwarty model współpracy z ukierunkowaniem na potrzeby Klienta.


Użyteczność - każdego dnia skupiamy się nad tym aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem. Dzięki temu nasi Klienci mogą podejmować coraz to nowe wyzwania biznesowe.


Komfortowa obsługa Klienta - to główny cel naszych codziennych działań bo zadowolony Klient to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji.


Radość tworzenia - dbamy o naszych Klientów i pracowników, bo wierzymy że zadowolony pracownik tworzy najlepsze rozwiązania a najlepsze rozwiązania dają radość naszym Klientom.

 

Firma LASER POLSKA (do 2009 roku Unigawa) jest obecna na rynku od 1975 roku. Od początku działalności specjalizuje się we wszelkich usługach poligraficznych. Posiadamy również duże doświadczenie w produkcji druków specjalnych o najwyższym stopniu zabezpieczeń przed fałszerstwem.

Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na stworzenie sprawnego systemu zarządzania i kontroli, który jest szczególnie istotny w przypadku tak wyspecjalizowanej i odpowiedzialnej działalności jaką jest produkcja druków wartościowych i materiałów zabezpieczających oraz recept.

Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo produkcji i poufność procedur.Teren zakładu jest strzeżony poprzez stały monitoring oraz system kamer przemysłowych obejmujących cały cykl produkcyjny. Firma utrzymuje także stałą współpracę z agencjami ochrony oraz firmami konwojującymi przesyłki wartościowe. Ponadto większość naszych pracowników posiada ponad dziesięcioletni staż w naszej firmie co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa i zaufania.

Wykonujemy m.in.: wszelkiego rodzaju druki, hologramy, bilety komunikacji miejskiej, recepty dla Narodowego Funduszu Zdrowia, bony towarowe, kupony, bilety komunikacji miejskiej, bilety wstępu na koncerty, festiwale, karty rabatowe, druki numerowane, druki personalizowane, numerowane oraz druki oznakowane kodem kreskowym. W naszej ofercie posiadamy pełen wachlarz zabezpieczeń.Zapraszamy do współpracy


Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie